19:52 / E Martë, 13 Gusht 2019

Veshjet që janë në trend për vjeshtën 2019

Ani pse stina e vjeshtës ende nuk ka filluar, disenjatorët e modës veçse kanë prezantuar veshjet e tyre që priten të jenë në trend për këtë sezon.

Ashtu siç i kanë prezantuar edhe stilistët, veshjet e vjeshtës së këtij viti janë një kombinim tejet interesant.

Revista amerikane për modë, “Harper’s Bazaar” ka renditur dhjetë veshjet më të mira që janë prezantuar gjatë sfilatave të modës në: Nju Jork, Milano, Londër dhe Paris.

Nëse nuk e keni ndarë ende mendjen se çfarë rroba të blini për vjeshtën e këtij viti, atëherë, ky artikull mund të ju ndihmojë në përzgjedhjen e gardërobës.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image