11:03 / E Hënë, 30 Nëntor 2020 / k.v

Vet aksident trafiku në Carralevë

Një vetaksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Carralevë të Shtimes.

Vetura është rrokullisur skaj rrugës, ndërsa përveç dëmeve materiale nuk është raportuar për të lënduar.

Policia e trafikut ka dalë në vendin ku ka ndodhur vetaksidenti dhe është marrë me rastin./IndeksOnline/