22:50 / E Premte, 29 Shtator 2023 / MSH

Vetaksidentohet një veturë në Klinë (Pamje)

Një veturë [shtë vetaksidnetuar në qytetin e Klinës.

Rasti ka ndodhur pak minuta më parë.

Shoferi dyshohet të ketë humbur kontrollin e automjetit dhe ka përfunduar me veturë të rrotulluar, jashtë rrugës.

Fatmirësisht, vetaksidenti ka përfunduar pa lëndime trupore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe njësitet relevante të Policisë, të cilët po merren me hetimin e rastit.