17:14 / E Hënë, 11 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Vetëvendosje pas pauzës vazhdon mbledhjen (Foto)

Kryesia e Lëvizjes Vetëvendosje pas 10 minutave pauzë, është kthyer për të vazhduar mbledhjen.

Vlen të përmendim faktin se arsye e këtij takimi mes liderëve të LVV-së, kanë qenë zhvillimet e fundit dhe përqarjet brenda këtij subjekti politik , transmeton Indeksonline.

Ndërkohë që mbledhja e kryesisë pritet të mos përfundojë deri në orën 20:00./Indeksonline/