10:15 / E Diele, 21 Janar 2018 / indeksADMonline

Vetëvendosje nis votimin për kryetarin e ri

Lëvizja Vetëvendosje kanë nisur votimin për kryetarin e ri.

Në të gjitha komuna e vendit vendvotimet  janë hapur me kohë, për të zgjedhur të parin e partisë, shkruan Indeksonline.

Votimi ka filluar në orën 10:00, dhe sipas anëtarëve të saj gjithçka po duket në rregull. /Indeksonline/