07:14 / E Hënë, 11 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Vetulla në formë të pemës së Krishtlindjes (Foto)

Meqenëse jemi afër Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, mund të shihni edhe disa gjëra të çuditshme.

Më poshtë ju sjellim disa fotografi të disa vajzave të cilat kanë vendosur që vetullat e tyre t’i kthejnë në pemë të Krishtlindjes, në një farë forme.