09:23 / E Enjte, 01 Shkurt 2018

Vetura godet murin e një shtëpie në Strellc të Deçanit (Foto)

Një aksident trafiku ndodhi mëngjesin e ditës së sotme.

Vetura e tipit Golf 2 është vetëaksidentuar duke goditur murin e një shtëpie në Strellc të Deçanit, shkruan Indeksonline.

Sipas një lexuesi të Indeksonline nuk ka të lënduar dhe aksidenti ishte vetëm me dëme materiale./Indeksonline/

Mos i humb