22:19 / E Hënë, 17 Shtator 2018 / indeksADMonline

Vetura godet një këmbësor në Prishtinë

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë, konkretisht afër Hotelit ‘Grand’.

Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes, një veturë ka goditur një këmbësor, shkruan Indeksonline.

Nuk dihet ende për gjendjen shëndetësore të të lënduarit.

Njësitet përkatëse të  Policisë së Kosovës kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Indeksonline ua sjellë disa pamje: