16:34 / E Mërkurë, 15 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Victoria Beckham ka zgjidhje për buzëkuqin e vjeshtës tuaj!

Victoria Beckham ndonëse nuk shihet të aplikojë grime të detajuara, ajo sjell produkte speciale që të tjerët të duken bukur!

E sigurisht nga linja e saj e kozmetikës, gjendet dhe ky buzëkuq VB, e cila është ngjyra më e bukur për të përdorur në ditët e vjeshtës.

Beckham ka kohë që hedh në treg një buzëkuq të markës së saj VB, megjithatë një nuancë kaq të bukur nuk mund ta gjeni një të dytë prandaj assesi si duhet munguar elementeve tuaja të panelit të grimosjes!

Një buzëkuq i tillë me ngjyrë të kuqe të errët, vjen në vlerë prej 42.30 euro!