09:51 / E Diele, 28 Janar 2018 / indeksADMonline

Victoria Beckham, nënë e përkushtuar!

Ajo jeton në të gjithë botën nga shfaqjet e modës në ngjarje ekskluzive.

Megjithatë pavarësisht angazhimeve Victoria Beckham u dedikoi pak kohë të veçantë familjes së saj, ndërkohë që ndau disa fotografi me fëmijët e saj.

Victoria, 43 vjeç, postoi disa foto të ëmbla të ditës së saj të relaksueshme duke ndarë fotografitë e vajzës Harper, gjashtë vjeçare dhe djemtë Cruz, 12 vjeçar dhe Romeo, 15 vjeç, në historinë e saj të Instagram.

Kjo duket e mahnitshme apo jo! /Klan Kosova/