14:03 / E Shtunë, 01 Tetor 2022 / Andronika

Victoria Beckham shpërthen në lot në pasarelë

Victoria Beckham shpërtheu në lot ndërsa bëri debutimin e saj në Javën e Modës në Paris mbrëmjen e djeshme, kjo pasi Nicola Peltz dhe i biri,  Brooklyn iu bashkuan familjes të ulur në rreshtin e parë.

Victoria u pushtua nga emocionet në finale ndërsa doli në pasarelë për të parë të gjithë familjen e saj duke brohoritur.

Paraqitja e gruas së Bruklinit, Nicola, ishte një akt i dukshëm i unitetit familjar pas muajsh thashetheme të rrëmbyeshme për një grindje mes aktores, 27 vjeçe dhe Victorias.

Ajo u ngjit në pasarelë, ajo vendosi duart në fytyrë pasi pa modele si Gigi dhe Bella Hadid që shfaqnin koleksionin e saj të veshjeve të grave Pranverë-Verë 2023 për kryeredaktorët e Vogue, Anna Wintour dhe Edward Enninful.