20:48 / E Hënë, 06 Shkurt 2023 / GF

Video/ Flet Zhaklin Lekatari pas publikimit të audios se është shantazhuar nga burri i Oltës

“Big Brother Vip 2”, është kthyer në një “luftë” jo vetëm brenda shtëpisë mes Olta Gixharit dhe Luizit, por edhe jashtë.

“I thashë produksionit sot se burri i Oltës do të më shantazhojë, edhe unë ndihem e ofenduar që mendon që të më blej me lekë, unë nuk jam Olta nuk blihem, i thashë Sara Hoxhës”, dëgjohej të thotë oponionistja. 

Lidhur me këtë ka reaguar Opinionistja Zhaklin Lektari.

“Po është e vërtete burri i Oltes nepermjet një miku te përbashkët ka dashur te takohet me mua dhe gjeja e pare qe kam dashur te beje është te lajmëroje produksionin, i cili me ka këshilluar te mos takohem as me ketë familjar dhe as me familjaret e tjerë. Per shkak te presionit te madh unë kam përdorur termin e gabuar, sigurisht ai nuk me ka shantazhuar, sepse unë nuk e kam takuar kurrë”, është shprehur Zhaklina.