21:54 / E Shtunë, 23 Maj 2020

Vig Poppa po bëhet baba për herë të dytë, e jep vet lajmin e mirë!

Reperi i dashur për publikun Vig Poppa po bëhet baba!

Ai ka dhënë një lajm jashtëzakonisht të mirë me ndjekësit e tij në Instagram, ku thotë se po bëhet baba për herë të dytë.

Ai postoi një fotografi të gruas së tij, ku shkroi: “Së shpejti…do të jem Papi 2.0”.

Pas kësaj reperi filloi të marrë urime të shumta nga fansat dhe miqtë e vet.

Kujtojmë që çifti janë prindër të një djali të quajtur Domi./Indeksonline/

Mos i humb