17:50 / E Premte, 13 Prill 2018 / indeksADMonline

Vikendi ‘afrikan’ nA� KosovA�, ja A�farA� nxehti do tA� jetA�!

Do tA� mbajA� mot me diell dhe vranA�sira tA� shpA�rndara.

Temperaturat minimale do tA� lA�vizin ndA�rmjet 8-10 gradA� Celsius, ndA�rsa maksimalet e ditA�s parashihet tA� lA�vizin ndA�rmjet 22-24 gradA� Celsius.

Do tA� fryjA� erA� nga drejtimiA� veriperendimit dhei juglindjes me shpejtA�si deri 8m/s./Indeksonline/