23:01 / E Enjte, 23 Gusht 2018 / indeksADMonline

Viola mjafton ta shfaq gjoksin dhe rrjeti ‘çmendet’ (Foto)

Viola Spiro është më se aktive në rrjetet sociale.

Prezantuesja simpatike shqiptare gjithnjë komentohet për paraqitjet e saj.


Së fundmi biondina vjen atraktive teksa zbulon gjoksin, me çka edhe shquhet.

Dhe si gjithmonë kur ajo shfaq këtë pjesë të trupit komentet nuk mungojnë./Indeksonline/