08:46 / E Enjte, 21 Qershor 2018

Vishni bikinet edhe në diskoteka, mjafton të dini t’i përshtatni (Video)

Të gjithë e mendojmë se rrobat e plazhit janë  vetëm për plazh dhe nuk mund të shfrytëzohen tjetër kund.

Por, në këtë video do të mund të mësoni disa ide si mund t’i kombinoni rrobat e banjos me ato të jetës së përditshme, transmeton Indeksonline.

Me këto kombinime, bikinet mund t’i shfrytëzoni edhe për jetën e natës, duke u dukur seksi dhe tërheqëse.

Mjafton të keni pantallona të gjera dhe një xhaketë po ashtu, të cilat me bikine do të duken kombinim perfekt. /Indeksonline/

Mos i humb