18:35 / E Premte, 18 Shtator 2020

Vajzat e Kosovës kërkojnë fitoren sonte ndaj Estonisë

Sonte me fillim nga ora 19:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Kosovës dhe Estonisë në kategorinë e vajzave, duel ky i vlefshëm për kualifikimet në Evropianin 2021.

Vajzat e Kosovës do të mundohen sot të japin më të mirë nga vetja, në këtë ndeshje që zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan IndeksOnline

Tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare para fillimit të takimit: