12:08 / E Martë, 06 Mars 2018 / indeksADMonline

Vjedhin para në Gjilan

Persona deri më tash të panjohur kanë depërtuar me forcë në kompaninë e një person në Gjilan dhe kanë vjedhur një shumë parash të gatshme.

Rasti ka ndodhur dje në ora 6.30, njofton sot Policia e Kosovës.

Njësit përkatëse policore kanë dal në vendin e ngjarjes. Me vendimin e prokurorit të shtetit rasti nën hetime.