20:54 / E Shtunë, 17 Prill 2021 / Ensar Ramadani

Vjosa barazoi rezultatin derisa lojtarët e Fushë Kosovës po festonin

Ndeshja e Ligës së Dytë në mes të Fushë Kosovës dhe Vjosës është ndërprerë në minutën e 60-të.

Mes dy ekipeve ka pasur një konflikt që ka ardhur deri te prishja e lojës, shkruan Indeksonline.

Në video të siguruara nga Indeksonline shihet derisa Vjosa shënon golin e barazimit derisa lojtarët e Fushë Kosovës ishin ende duke festuar.

Kjo ka qenë arsyeja pse ka ardhur deri te përleshja dhe më pas ndërprerja e lojës. /IndeksOnline/