11:30 / E Mërkurë, 03 Qershor 2020

Vjosa Osmani dhe një deputet i LDK-së nuk futen fare në Kuvend

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani nuk do të jetë e pranishme në seancën ku pritet të votohet Qeveria e re e LDK-së.

Seanca do të drejtohet nga nënkryetari, Kujtim Shala.

Po ashtu, edhe deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli nuk do të jetë në sallën e Kuvendit. /Indeksonline/

Mos i humb