10:20 / E Martë, 29 Tetor 2019 / indeksADMonline

Vjedhje në objektin e OSBE-së, arrestohen 2 persona

Policia në Gjilan njofton se më 26 tetor janë arrestuar dy të dyshuar dhe dy tjerë gjenden në arrati pasi që ata dyshohet se kishin vjedhur në objektin e OSBE-së.

Me vendim të prokurorit të shtetit dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje për 48 orë.