13:59 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Votat me postë në Prizren, ja cili kandidat i fiton [Foto]

Tanimë kanë përfunduar numërimi i votave me postë për Prizrenin, ku më së shumti vota ka marrë Mytaher Haskuka i Lëvizjes Vetëvendosje.

Ai ka marrë 44 vota, kurse, Shaqit Totaj i PDK-së asnjë votë me postë.

Përndryshe, ka filluar numërimi i votave me kusht dhe ato të personave me aftësi të veçantë.