10:36 / E Hënë, 02 Tetor 2017 / indeksADMonline

Vrasje në tentativë në Gjilan

Policia e Kosovës përmes një komunikate dërguar për media ka njoftuar se një person është sulmuar me thikë nga një individ.

Ngjarja ka noddhur në rrugën “Haqif Tetova” në Gjilan.

Sipas raportit të PK-së viktima është dërguar në spitalin e Gjilanit dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile.

Lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje./AktivPress