08:44 / E Martë, 22 Shtator 2020

Vritet në banesë gjyqtari i njohur italian, bashkë me partneren e tij

Gjyqtari i njohur italian, Daniele de Santis, janë gjrtur të vdekur bashkë me të dashurën e tijnë banesën e tyre, në Lecce.

Fqinjtë e kanë parë një person me thikë në dorë ,duke ikur nga vendi i ngjarjes, transmeton Indeksonline.

De Santisi gjatë karrierës së tij kishte referuar në Serien B dhe Serien C.

Italiani ishte 33 vjeç, kurse e dashura e tij, 30 vjeçe./Indeksonline/