20:43 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

VV në panik me zgjerimin e PSD

Partia Socialdemokrate ka hapur sot degën e saj në Podujevë.

Me tu paralajmëruar kjo ngjarje, Vetëvendosje ka organizuar tubim në këtë qytet në të njëjtën ditë, kinse për t’i shpërndarë kartelat e reja.

Për më tepër, meqë prezent do të ishte edhe Albin Kurti, VV ua bën aktivistëve pjesëmarrjen e domosdoshme.

Mësohet se në këtë tubim megjithatë nuk pati shumë pjesëmarrës, dhe ishin kryesisht aktivistë të vjetër./Indeksonline/