15:47 / E Diele, 22 Shtator 2019

West Ham befason Manchester Unitedin, kalon në epërsi

Manchester United po zhvillon ndeshjen në udhëtim ndaj West Ham United dhe për momentin është duke pësuar.

Andriy Yarmolenko ka shënuar një gol të bukur një minutë para fundit të pjesës së parë, shkruan Indeksonline.

Solskjaer pa dyshim që do të ketë çfarë t’u thotë lojtarëve të tij të cilët zhvilluan një pjesë të parë katastrofale./Indeksonline/