14:07 / E Diele, 22 Shtator 2019

West Ham – Man Utd, formacionet zyrtare

Manchester United kërkon fitoren e tretë në Premierligë ndaj West Ham United sot me fillim nga ora 15:00.

Solskjaer vjen me disa ndryshime në formacion, ku shihet Wan Bissaka të rikthehet në formacion pas lëndimit që pësoi në grumbullim me kombëtaren angleze, shkruan Indeksonline/

Ky është formacioni i Manchester United dhe West Ham./Indeksonline/