10:30 / E Enjte, 14 Qershor 2018 / indeksADMonline

WhatsApp nuk po funksionon në shumë vende të botës

WhatsApp po vazhdon të përballet me probleme në shumë vende të botës. Problemet kanë filluar nga orët e para të mëngjesit në 60% të botës.

Të gjitha kontinentet janë prekur vende-vende me këtë problem ndërsa ka patur shumë raportime në adresë të kompanisë.

Kompania ka njoftuar se është duke punuar dhe shumë shpejt do të sajohet tërësisht problemi./Indeksonline/

Temat: