17:25 / E Martë, 06 Mars 2018 / indeksADMonline

WhatsApp sjellë edhe diçka të re, është e realizueshme

WhatsApp duket të jetë rrjeti më aktiv në vitin 2018. Kompania kohë pas kohe po sjellë gjëra të reja për përdoruesit.

Përditësimi i fundit përfshinë mundësinë për të shtuar sticker-at e kohës dhe vendodhjes për fotot dhe videot tuaja.

Sticker-at e reja lejojnë përdoruesit të etiketojnë një vend, si dhe kohën e tanishme, për çdo foto dhe video të dërguar tek një marrës individual ose në bisedat në grup.

Më parë kjo lejohej vetën në foto apo video./Indeksonline/

Temat: