17:58 / E Shtunë, 15 Shtator 2018

Xhaka i dhuron fitoren Arsenalit (Video)

Arsenali ka mposhtur Newcastlen me rezultat 1-2 në ndeshjen e xhiros së pestë të Premierligës.

Golat për skuadrën e Emery i shënuan Granit Xhaka në minutën e 49-të dhe Ozil në minutën e 58-të.

Clark shënoi golin e vetëm për vendasit.

Me këtë fitore, Arsenali është në vendin e shtatë me nëntë pikë. /IndeksOnline/

Temat:
Mos i humb