19:17 / E Diele, 27 Tetor 2019 / indeksADMonline

Xhaka nervozohet me tifozët, bën veprim të pahijshëm

Granit Xhaka është larguar nga ndeshja në minutën e 61-të pasi u zëvendësua nga Saka.

Derisa po dilte nga fusha ai është fishkëlluar nga tifozët e Arsenalit.

Graniti i nervozuar ka zhveshur fanellën dhe është drejtuar menjëherë në zhveshtore. /IndeksOnline/