23:04 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Xhesika Berberi poza atraktive, tregon këmbët seksi në veshje provokuese

Modelja e njohur,  Xhesika Berberi prej kohësh është larguar nga Shqipëria për të vazhduar karrierën në Amerikë.

Ajo konsiderohet si një nga modelet më të famshëm dhe më të suksesshme, shkruan Indeksonline.

Xhesika ka linja impresive dhe ajo është e vetëdijshme për këtë të cilat i ekspozon herë pas here.

Modelja edhe përmes një fotografie që ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’, ka ardhur më në formë se kurrë më parë.

Me një fustan të shkurtë me ngjyrë të zezë të kombinuara më çizme të gjata me ngjyrë të kuqe, biondina seksin nuk kishte si të kalonte pa vëmendje.

Ndryshe, ajo dukej seksi dhe atraktive./Indeksonline/