18:41 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Xhesika Berberi në një pozë atraktive, tregon linjat joshëse

Femrat shqiptare kanë ‘pushtuar’ botën me bukurinë dhe talentin.

Një prej femrave më seksi shqiptare e cila po zhvillon karrierë në Amerikë është edhe Xhesika Beberi, shkruan Indeksonline.

Xhesika njihet për bukurinë natyrale, thjeshtësinë dhe linjat seksi.

Edhe së fundi, biondina seksi në fotografin e publikuar ka ardhur atraktive duke vënë në fokus këmbët e saj të gjata./Indeksonline/