15:47 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

Xhesikën nuk e ngrinë as të ftohtit amerikan (Foto)

Xhesika Berberi është një ndër modelet më të njohura shqiptare.

Ajo ka kohë që po qëndron dhe vepron në Amrikë dhe duket se tashmë ka vendosur të “sfidojë” të ftohtin amerikan e të pozojë e zhveshur.

Image result for xhesika berberi

Xhesika duket e mrekullueshme edhe pse format e saj trupore nuk shquhet për thekësimet e mëdha të vitheve apo gjoksit.

Related image

“Zemër është duke rënë borë jashtë” kishte shkruar ajo bashkangjitur me këto imazhe./Indeksonline/