11:07 / E Hënë, 30 Maj 2022 / AR

Xhinset e gjera që ju duhen këtë verë

Goca, gëzohuni! Zyrtarisht, epoka e xhinseve super të ngushta ka mbaruar! Këtë verë, të gjithë janë fiksuar me xhinset e gjera të cilat e bëjnë çdo look të duket casual dhe shumë i këndshëm.

Nëse jeni në dilemë si t’i kombinoni, më poshtë keni disa ide:

Me një triko/ crop top

Xhinset e gjera që ju duhen këtë verë

Merrni xhinset me shtat të lartë, tregoni paaak lëkurë dhe do dukeni yje.

Me një bluzë të bardhë

Xhinset e gjera që ju duhen këtë verë

Ndihen aq komode sa duken.

Xhinset e zeza

Xhinset e gjera që ju duhen këtë verë

Frymëzuar nga vitet ’90, këto xhinse janë perfekte për një të shkuar në një koncert.

Me një bluzë të ngushtë

Xhinset e gjera që ju duhen këtë verë

Zgjidhni një bluzë pastel, kombinojeni me xhinset që kanë këtë gërshetimin në bel, vishni sandalet më të rehatshme dhe ja ku jeni gati për një date.

Xhinset e verdha

Xhinset e gjera që ju duhen këtë verë

Për momentin, ju jeni ylli më rrëzëllitës.

Me xhaketë dhe crop top

Xhinset e gjera që ju duhen këtë verë

Një xhaketë me ngjyrë vibrante, sandale elegante dhe crop top i bardhë përbëjnë veshjen perfekte.