23:20 / E Shtunë, 01 Prill 2023 / MSH

Xhuli i kthehet përditshmërisë, ndan me fansat një pjesë të shtëpisë së saj në Londër

Pas përfundimit të Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura dalëngadalë po i rikthehet përditshmërisë e saj.

Ajo me anë të disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram njoftoi ndjekësit e saj që është rikthyer në shtëpinë e saj në Londër dhe të gjitha angazhimeve të saj profesionale.

Ish-banoren dukshëm e kishte marrë malli edhe për shtëpinë e saj në Londër madje ndau edhe një cep të bukur të asaj shtëpie, shkruan prive.

Shihni më poshtë postimin e saj në Instagram.

Xhuli
Pjesë nga shtëpia e Xhulit në Londër