13:54 / E Hënë, 14 Janar 2019

Yjet e Hollywoodit tregojnë si duhet shkëlqyer në tepihun e kuq

Dy divat e Hollywoodit shkëlqyen në tepihun e kuq të shpërblimeve Choice Awards.

Dy aktoret morën gjithë vëmendjen në Los Anxhelos mbrëmë, 51-vjeçarja Julia Roberts dhe 51-vjeçarja Nicole Kidman.

Të dy fituset e Oscarit, të veshur në mënyrë shumë të ngjashme, u përcaktuan si një kombinim i zi dhe bardhë i tualeteve.

Veshja e Nicole Kidman u frymëzua nga vitet gjashtëdhjeta dhe në mënyrë të përkryer i përshtatet vijës së saj të trupit. Krijimi i Top-Dress është shtëpia e modës Armani.

Nga ana tjetër, Julia Roberts mori përsëri një kombinim interesant të pantallonave të bardha dhe mëngë të gjatas, pasi u ndan Globat e Artë.

Pas edicioneve të tilla të Julia, shumë prej tyre komentuan se vetëm ajo ka fuqinë t’i lë nën hije zonjat në veshjet më të shtrenjta.