13:01 / E Shtunë, 25 Shtator 2021 / B O

Yll Limani publikon këngën e re, por…

Ylli Limani ka publikar projektin e tij të fundit “Me jetu”. Kënga aktualisht mund të dëgjohet vetëm në kanalin e Spotify.

Ky projekt vije vetëm një ditë pasi këngëtari ka festuar ditëlindjen e 27-të.

“Me jetu” pritet të shpejti të jetë për publikun edhe në kanalet tjera dhe në Youtube./Indeksonline/