75 Mall Live Search
17:25 / E Shtunë, 13 Janar 2018 / indeksADMonline

Yllka Kuqi më e dashuruar se kurrë në krahët e bashkëshortit (Foto)

Yllka Kuqi është një nga këngëtaret më të komentuara të estradës, kjo për faktin se ajo shquhet për linjat e saj trupore, shkruan Indeksonline.


Por Yllka kësaj radhe nuk ka ekspozuar hiret e saj, por ka vendosur të tregoi se sa është e dashuruar në bashkëshortin e saj.

Ajo ka postuar një fotografi në krahët e tij dhe pavarësisht viteve të shumta që është me të, ajo tregon se dashuria gjithnjë e shumë rritet. Kështu të paktën është shprehur së fundmi në një emision ajo teksa ka folur për bashkëshortin e saj./Indeksonline/