10:17 / E Enjte, 18 Janar 2018 / indeksADMonline

Yllka Kuqi merr letër nga ish presidentja Jahjaga (Foto)

Yllka Kuqi, është këngëtarja  e njohur nga Gjakova e cila ka vite që i ka dhënë fund beqarisë së saj duke u martuar me Astrit Pallaskën.

Ata patën organizuar një festë të madhe për martesën e tyre ku morën pjesë edhe shumë fytyra të njohura publike.

E ftuat në këtë dasëm ishte atë botë ishte edhe Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga.

Por për shkak të angazhimeve të saj ajo nuk kishte arritur të ishte prezente në këtë dasmë por si zëvendësim ua dergoj çifti një letër urimi.

Këtë letër Yllka e ka shpërndarë në llogarinë e saj në “Instagram” . “Për miken tonë të dashur, Atifete Jahjaga” ka shkruar Yllka.

Ndryshe, Yllka dhe bashkëshorti i saj kanë udhëtuar në Pragë si “shpërblim” për angazhimet e funditvitit./Indeksonline/

Temat: