21:15 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018

Yllka Kuqi përkrah Sabri Fejzullahut dhe Sinan Hoxhës në potpurinë e re

Tre nga këngëtarët më të njohur dhe më të dashur për publikun shqiptar janë bashkuar për të sjellur një projekt muzikor.

Legjenda e muzikës, Sabri Fejzullahu ka bashkuar forcat me Yllka Kuqin dhe Sinan Hoxhën për të sjellur një potpuri, shkruan Indeksonline.

Yjet e muzikës shqipe kanë sjellur projektin në kuadër të festave të fundvitit dhe tashmë mund ta gjeni në YouTube.

Sigurisht, kjo këngë pritet të pëlqehet nga adhuruesi e këngëtarëve./Indeksonline/

Temat: