10:10 / E Enjte, 14 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ymeri i vetëm në hollin e Kuvendit (Foto)

Ka filluar seanca e Kuvendit e Kuvendit të Kosovës.

E përderisa deputetët kanë filluar të vijnë në hollin e Kuvendit, I vetëm është parë lideri i Vetëvendosjes, Visar Ymeri, shkruan Indeksonline.

Siç duket pas zhvillimeve të fundit, dhe pas reagimeve të shumta që pati mbrëmë për deklaratën e fundit të tij, ka vendosur që të vijë i vetëm në Kuvend.

Duhet përkujtuar që Vetëvendosje po kalon në një sfidë të madhe politike sa i përket zhvillimeve të brendshme./Indeksonline/