18:01 / E Enjte, 31 Maj 2018 / indeksADMonline

Young Zerka lanson ‘Belly Dancer’ me Dj Moh Green dhe Faydee (Video)

Stina e verës është e preferuara e këngëtarëve për të sjellur hite e ritëm.

Kjo sezonë veçmas karakterizohet për bashkëpunime.


Edhe këngëtari shqiptar Young Zerka sapo ka lansuar bashkëpunimin e tij të radhës.

‘Belly Dancer’ mban titullin kënga e publikuar në kanalin ‘Youtube’ e që vjen me dy artistë ndërkombëtarë dhe mjaftë të njohur Dj Moh Green dhe Faydee.
Ndryshe kjo këngë është tipike verore dhe pritet të jetë një nga hitet e këtyre ditëve./Indeksonline/