20:06 / E Martë, 07 Korrik 2020

Zaha ia “terron” Chelseas, shënon një nga golat më të bukur në karrierë

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Crystal Palace dhe Chelseas.

Blutë janë duke fituar 1-2 dhe golat për ta i ka shënuar Giroud (6′) dhe Pulisic (27′), shkruan Indeksonline.

Por për vendasit Zaha ka shënuar një nga golat më të bukur të sezonit.

Ai ka realizuar nga një distancë e largët në portën e Kepas. /IndeksOnline/