22:19 / E Martë, 07 Korrik 2020 / indeksADMonline

Zaimina ‘bombastike’ në fustanin e kuq!

Nuk kalon ditë që Zaimina Vasjari nuk i vë në pah pikat e saj të forta.

Këngëtarja e njohur, ka linja impresionuese e të cilat nuk heziton të ekspozoj, shkruan Indeksonline.

E veshur në një fustan të kuq e të hapur, Zaimina dukej fantastike teksa u shfaq më në formë se kurrë më parë.

Atraktive, seksi dhe plotë sharmë janë ato që e definojnë më së miri imazhin e fundit që hodhi në ‘Instagram’ Zaimina. /Indeksonline/