22:10 / E Shtunë, 11 Korrik 2020

Zapata në zonë të Juventusit si në “bahçe të babës”

Atalanta ka arritur të kaloj në epërsi kundër Juventusit.

Duvan Zapata në minutën e 16-të arriti që të hapet bukur në zonën e Juventusit dhe të shënoj golin e epërsisë.

Në rast se Atalanta shënon fitore sonte, atëherë do të ngritej në pozitën e dytë dhe do të ishte vetëm 6 pikë larg Juventusit./Indeksonline/

Mos i humb