14:54 / E Premte, 17 Nëntor 2017 / B O

Zbulohen fanellat e kombëtarëve të mëdha për Kupën e Botës “Rusia 2018”

Fanellat e shtatë kombëtarëve të ndryshme, të gjitha të sponsorizuara nga gjiganti sportiv Nike, po bëjnë xhiro në internet.

Tifozët e Brazilit, Anglisë, Francës dhe Portugalisë , mund të marrin një paraqitje të shkurtër të asaj se si do të duken fanellat e kombëtarëve të tyre në Kupën e Botës “Rusia 2018” .

Poashtu janë shfaqur edhe fanelllat e ardhshme të Kilitë dhe SHBA, ndonëse të dy këto kombëtare nuk janë kualifikuar për në “Rusia 2018” .

Kampionati Boteror fillon më 14 qershor të vitit të ardhshëm dhe mbyllet me 15 korrik. /IndeksOnline/