11:15 / E Enjte, 18 Prill 2019

Zbulohen fanellat e Liverpoolit për sezonin e ardhshëm

Liverpooli është në kulmin e sezonit në garë për dy titujt më të rëndësishëm, Ligën e Kampionëve dhe Premierligën.

Skuadra angleze tashmë është duke u përgatitur edhe për sezonin e ardhshëm.

Mediat në ishull kanë zbuluar fanellat e “Reds” për sezonin 2019/20.

Ato do të prodhohen nga “New Balance” dhe do të kenë disa vija të bardha vertikale. /IndeksOnline/