20:22 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Zbulohen të ftuarit special të kësaj mbrëmje në “C’set la Vie”

Çdo të diel përveç personazheve të njohur vip që këndojnë së bashku me këngëtar profesionist ka edhe të ftuar që ndezin edhe më shumë atmosferën.

Herën e parë kanë qenë të ftuar djemtë e labelit “ThreeDots” më pas këngëtari Majk, ndërsa duket se këtë mbrëmje për elektrizuar skenën do të jenë pikërisht vëllezërit korçar. Ka qenë vetë Endri Prifti, i cili ka zbuluar diçka të tillë duke e publikuar në Instagram. “Mbas pak te ftuar ne TV Klan . Selavi me bukurroshken , drejtusen dhe prezantusen e ketij shoë,”-përfundon Endri.