20:59 / E Mërkurë, 15 Maj 2019

Zbulohet topi i sezonit të ardhshëm të Ligës së Kampionëve

Sezonit aktual të Ligës së Kampionëve po i vije fundi dhe ka mbetur vetëm ndeshja finale.

Liverpooli dhe Tottenham do të ndajnë fatin për këtë sezon, shkruan Indeksonline.

Janë zbuluar edhe disa fotografi të topit që do të përdorët në sezonin e ardhshëm.

Topi do të jetë prodhim i markës gjermane “Adidas” dhe në treg do të kushtoj rreth 150 euro. /IndeksOnline/